BADANIA

sposób przeprowadzania badania

Na czym polega badanie słuchu?

Diagnostyka narządu słuchu odbywa się w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu tak, aby odgłosy z zewnątrz nie zakłóciły wyników badania. W trakcie badania założysz słuchawki i po prostu będziesz słuchać.

Nasz specjalista będzie prezentował różne dźwięki, zaczynając od tonów średnich, potem wysokich, aż do bardzo niskich. Badanie przeprowadzane jest osobno dla każdego ucha. Gdy tylko usłyszysz dźwięk poprosimy Cię o potwierdzenie tego faktu. Tym sposobem dokonamy oceny Twojego ubytku słuchu, wykreślając jego wynik, zwany audiogramem. Odrębnym badaniem ocenimy również poziom zrozumienia mowy.

Gdy już uda się ustalić rodzaj i stopień Twojego ubytku słuchu, specjalista będzie mógł określić, jakiego aparatu słuchowego potrzebujesz. Zaproponujemy Ci kilka rozwiązań. Sam zdecydujesz, w którym aparacie będziesz słyszeć komfortowo. My tylko będziemy służyć naszym doświadczeniem i wiedzą.

Umów się na bezpłatne badanie słuchu, aby sprawdzić, czy należysz do grupy osób, w których przypadku noszenie aparatów słuchowych może przynieść znaczące korzyści.