APARATY SŁUCHOWE


CO PROPONUJEMY PACJENTOM

Oferujemy aparaty słuchowe renomowanych producentów. Powstają one w oparciu o technologię najwyższej klasy, porównywalną do tej, używanej w najnowocześniejszych komputerach.
Współpracujemy z takimi potentatami produkującymi aparaty słuchowe jak: Bernafon, Phonak, Audio Service, Siemens, Starkey i inne. 

Możemy zaoferować Państwu rozwiązania o różnym stopniu zaawansowania. Dostępne są modele zauszne oraz wewnątrzuszne.

APARATY ZAUSZNE:

Klasyczny aparat zauszny  składa się z części głównej, noszonej za uchem, części dousznej oraz łączącego je dźwiękowodu. Wielkość aparatu zależy głównie od jego mocy. Wyróżnia się dźwiękowody standardowe oraz cienkie.

APARATY WEWNĄTRZKANAŁOWE:

Aparaty całkowicie wewnątrzkanałowe to najmniejsze dostępne aparaty słuchowe, które umieszcza się głęboko w kanale słuchowym Klienta. Jakkolwiek są one najbardziej dyskretne, ze względu na stosunkowo małą moc nie stosuje się ich w przypadku głębokich niedosłuchów. Nie są także wskazane dla Pacjentów z wąskim kanałem słuchowym. W tych przypadkach rekomenduje się zastosowanie nieco większych (i łatwiejszych w obsłudze) modeli wewnątrzkanałowych oraz wewnątrzusznych.

APARATY ZAUSZNE (ZE SŁUCHAWKĄ W UCHU):

Aparat zauszny ze słuchawką w kanale słuchowym łączy w sobie zalety aparatu zausznegi i wewnątrzkanałowego , czego efektem jest najwyższej jakości dźwięk i doskonałe wzornictwo. Te nowoczesne aparaty są właściwie niewidoczne ponieważ słuchawka aparatu jest umieszczona wewnątrz kanału słuchowego.