Aktualności

Szumy uszne

logo audiomedik150px  serdecznie zaprasza wszystkich pacjentów cierpiących na szumy uszne i nadwrażliwość słuchową na skuteczną terapię TRT stosowaną od 30 lat przez amerykańskiego audiologa prof. Pawła Jastreboffa i dr Małgorzatę Jastreboff .

Neurofizjologiczny model leczenia szumów usznych, to prosta, lecz bardzo skuteczna metoda leczenia – Tinnitus Retraining Therapy (TRT).

Podstawowym celem terapii jest przywrócenie komfortu życia osobom cierpiącym na to przykrą dolegliwość.

Czytaj więcej: Szumy uszne

Wypróbuj 3 aparaty słuchowe za darmo

Testuj 3 aparaty słuchowe

  • w domu
  • przez tydzień
  • za darmo!

System Beflex to przełomowe rozwiązanie wspomagające proces doboru aparatu słuchowego dla osób niedosłyszących z problemami ze zrozumieniem mowy.

To zaawansowana technologia pozwalająca wypróbować w warunkach domowych, trzy modele aparatów słuchowych w jednym urządzeniu i porównać jak sprawdzają się w tych samych sytuacjach.

System Beflex to urządzenie zapewniające pacjentowi świadomy wybór najlepszego dla siebie rozwiązania.

NFZ

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 9 maja 2018 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności (Dz.U z 2018 r. poz. 932) świadczeniobiorcy posiadający orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności zyskują szczególne uprawnienia w zakresie dostępu do świadczeń. W zakresie realizacji zlecenia na zaopatrzenie w aparaty słuchowe, wkładki i systemy FM przestaje obowiązywać okres oczekiwania na ponowną realizację.

Realizowane programy

AUDIO-MEDIK Aparaty Słuchowe Rehabilitacja i Terapia Słuchu i Mowy nowym partnerem w programie „AS-Aktywny Senior. Powiatowy Program dla Seniorów na lata 2014-2018”

http://powiat.bedzin.pl/component/content/article/222-seniorzy/1299-echo-